Úvodní stránka » Apple novinky

ZyXEL NBG-418N v2: bezdrátový router s rychlostí 300 Mb/s, který není drahý

27 listopadu 2014 Autor: Tisková Zpráva

ZyXEL NBG-418N v2, bezdrátový N300 domácí router, zajišťuje bezdrátové připojení rychlostí 300 Mb/s prostřednictvím technologie 802.11n. Jde o bezdrátové řešení s velkým pokrytím, které je ideální pro použití v domácnosti. NBG-418N v2 poskytuje stabilní, spolehlivou bezdrátovou konektivitu pro prohlížení internetu, výměnu souborů, streaming médií a hraní online her.

ZyXEL NBG-418N v2 disponuje také správou šířky pásma, která umožňuje stanovit priority různých druhů síťového provozu. Proto je optimálním řešením pro streaming, hraní online her a prohlížení internetu v celé domácnosti. Podporuje protokol IPv6.

image010.jpg@01D0089A.7DDAA010

image009.jpg@01D0089A.7DDAA010Router disponuje dvěma všesměrovými anténami se ziskem 5dBi pro stabilní přenos dat a větší pokrytí. Bezdrátové služby tak můžete využívat v celé domácí síti, ale třeba i na dvorku za domem. Díky tomu si budete moci vychutnat stabilní a spolehlivé bezdrátové připojení pro prohlížení internetu, výměnu souborů a streaming multimédií. ZyXEL NBG-418N v2 obsahuje také funkci WPS, která uživatelům umožňuje rychle zprovoznit zabezpečení sítě pouhým stisknutím tlačítka WPS na routeru. U tohoto routeru lze komfortně vylepšovat funkce díky službě pro online upgradování firmwaru.

Ekologicky šetrný router přispívá k úspoře energie, když omezuje zbytečnou spotřebu energie a snižuje vyzařování bezdrátové sítě, pokud se bezdrátové připojení nepoužívá. Zároveň lze snadno regulovat výstupní výkon a omezit tak interference se sousedními přístupovými body v oblastech s vysokou hustotou bezdrátových sítí.

Graf ceny produktu ZyXEL NBG-418NV2-EU0101F poskytuje server Heureka.cz

  • http://orxion.postach.io/ orxion

    no já nevím, ale dneska mě to přijde jako běžná rychlost .. a pokud to nejede na dvou pásmech tak to ani neřeším ..

    Like or Dislike: Thumb up 0 Thumb down 0