Úvodní stránka » Apple novinky

Update aplikace Instagram přináší možnost upravit popis fotky i po jejím zveřejnění

14 listopadu 2014 Autor: Matej Rumanovský

Instagram si obvykle spojujeme s publikováním fotografií vylepšených nejrůznějšími obrazovými filtry. Nicméně bez chytlavého popisku se zajímavým hashtagem není samotná fotografie ono. Pokud Instagram také používáte, určitě se vám také stalo, že jste se nějakým způsobem v popisku spletli. Tehdy nastal problém.

Doposud jediným způsobem, jak změnit popis, bylo totiž vymazat příspěvek s fotografií a přidat ji znovu. Mohli jste tak přijít o lajky od přátel i komentáře. Nejnovější update této aplikace konečně přinesl řešení tohoto problému. Přes tři tečky zobrazené pod fotkou se můžete jednoduše dostat k úpravě již zveřejněného popisu, jako je tomu například na Facebooku.

Nové možnosti v aplikaci Instagram

Nové možnosti v aplikaci Instagram

Update je dostupný jak pro iOS, tak i pro Android a kromě této „maličkosti“ přináší také vylepšený Explore tab. V něm se můžete rychleji orientovat v populárních fotkách, přičemž vám pomůže najít lidi, které byste mohli chtít sledovat. Sekce je tedy rozdělena na dvě části: jednu s fotkami, druhou s lidmi ke sledování. Mimo to se změnila i ikona této sekce. Shodneme se však, že asi nejočekávanější změnou bylo zmiňované upravování popisu po zveřejnění.

Zdroj: The Verge


Štítky:,