Úvodní stránka » Apple novinky

Jailbreak od PanGu umí iOS 8 a je dostupný i pro Mac, navíc s podporou nejnovějších iPhonů

11 listopadu 2014 Autor: Matej Rumanovský

Tvůrci PanGu před několika dny aktualizovali své řešení pro jailbreak s podporou iOS 8 a 8.1, který přináší plnou funkcionalitu i pro Macy. Update přišel týden po vydání verze pro Windows, který přinesl například automatickou instalaci alternativní databáze aplikací Cydia a podporu angličtiny.

Jailbreak pro iOS 8 od těchto tvůrců je první, které je kompatibilní s kterýmkoli zařízením běžícím na iOS 8 nebo vyšším. Zahrnuje tak i nejnovější iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPad Air 2 a iPad mini 3. Jailbreak umožňuje uživatelům instalovat nová témata, tweaky a aplikace z jiných zdrojů, než App Store (typicky právě ze zmíněné Cydie). Tvůrci však upozorňují, abyste si před použitím tohoto nástroje svá zařízení zálohovali, protože může před samotným jailbreakem vyžadovat plné obnovení.

PanGu jailbreak podporuje iOS 8 i iPhony 6 a 6 Plus

Administrátor Cydie Jay Freeman na svém Twitteru poznamenal, že jailbreak od PanGu je „dostatečně stabilní,“ přičemž tvůrci alternativních aplikací mají nyní možnost označit své aplikace jako kompatibilní s iOS 8. PanGu si můžete stáhnout pro OS X a Windows.

Zdroj: MacRumors