Úvodní stránka » Apple novinky

Zdá se, že Apple spustil testovací výrobu nového dvanáctipalcového MacBooku

10 listopadu 2014 Autor: Matej Rumanovský

Společnost Quanta Computer, jeden z výrobců počítačů pracujících i pro Apple, prý nedávno začal produkci očekávaného dvanáctipalcového MacBooku (zřejmě s označením Air) s displejem s vysokým rozlišením. Výroba začala však jen v menších množstvích, přičemž naplno se výroba rozběhne už začátkem listopadu, upozorňuje ve svém článku server DigiTimes. Web mimo jiné zmínil i to, že nový notebook od Apple nebude připraven do konce tohoto roku.

Největší problémy v poslední době měli s tímto připravovaným notebookem zejména výrobci komponent, a to z toho důvodu, že má být tenčí, než jsou současné MacBooky Air. Mimo to se předpokládá, že nový MacBook by měl s dotykovým Retina displejem, což představuje také výraznou technologickou výzvu.

Aktuální řada MacBooků Air

Aktuální řada MacBooků Air

Ne až tak horkou novinkou je barevné provedení zařízení. Měl by totiž přijít ve stejných barvách, jako nejnovější iPhone (gold, silver, space gray). MacBook by měl obsahovat i nový ultra „low-power“ procesor patřící do rodiny nedávno uvedených procesorů Intel z rodiny Core M.

Zdroj: MacRumors

  • jiribudik

    Ať nejdřív vyřeší lagující 13″ s retinou, než se pustí do dalších experimentů. Apple fóra zahlcený negativníma zkušenostma s tímto strojem…když po reklamaci pošlou nový notebook, tak se seká úplně stejně…místní „reselleři“ vystavují nádherný kusy a nikdo už neřeší, že se třeba každých pět vteřin nekontrolovaně „uspí“ a následnou půl vteřinu probouzí…pochopitelně je to obecně problém Applu, ale u místních prodejců si to můžeme alespoň vyzkoušet 🙂

    Like or Dislike: Thumb up 0 Thumb down 0