Úvodní stránka » Apple novinky

Steve Koenig bude v Praze, přijďte se dozvědět, co bude nového ve světě technologií

7 listopadu 2014 Autor: Vláďa Janeček

Již dvacátého listopadu od desíti hodin dopoledne proběhne v Praze setkání se Stevem Koenigem. Dozvíte se, jaké jsou trendy ve vývoji nových technologií, což pomůže všem, kteří plánují vlastní technologický projekt nebo inovaci. Anebo jen těm z nás, které zajímá, co se ve světě technologií chystá.

Steve Koenig je ředitelem výzkumu CEA a CES. Pracuje nejen s giganty typu Intel nebo Yahoo, ale sleduje i novinky, které se objevují na start-upové scéně nebo v oblasti software a vývoje aplikací a nových technologií, jako jsou tolik populární wearables.

CES je největší veletrh na světě, zaměřený na technologie a spotřební elektroniku, který proběhne 6. – 9. ledna v Las Vegas. CEA je americká asociace, která sdružuje 2000 technologických firem a zaměřuje se na inovace a vývoj trhu. Těm se věnuje také Steve Koenig, ředitel výzkumu a mluvčí CEA. Steve Koenig je rodilý Texasan a pracuje v CEA od roku 2004. Za tu dobu byl vyhlášený jedním z nejvlivnějších amerických marketérů v oblasti technologií a spotřební elektroniky.

netclub-steve-koenig-perex-1

Setkání se uskuteční v rámci NetClubu dvacátého listopadu od desíti hodin dopoledne v pražském akcelerátoru Wayra na Václavském náměstí. Více informací najdete přímo zde.